פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עידן רול לוהט, אך השמש לא פחות

   הדוגמן עידן רול יצא להתפנן בים בסוף השבוע, אבל שכח את קרם ההגנה ומשקפי השמש בבית. מצד שני, כששיכשך במים עם כובע מצחייה, נראה כאילו נשלף מקמפיין לכובעים. אהבנו

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   רול בים. לא שכח כובע ומשקפיים

   להתבונן בדוגמן ובעורך הדין עידן רול מתפנן בחוף הים בתל אביב, זו לא משימה קשה כל כך עבור וואלה! קיץ. לרגע אפילו התחלנו להזיע מעט, למרות שאנחנו יושבות תחת המזגן. רול, שגם חולק זוגיות אסתטית במיוחד עם הזמר הראל סקעת, התמקם בשישי בחוף מנטה ריי בדרום העיר ב-11:00, שם השתכשך במים הרדודים ופרש מדי פעם למנוחה על המגבת.

   אחרי שהתרגשותנו נרגעה מעט, שמנו לב שרול שכח בבית כמה פריטים חשובים להגנה מן השמש: קרם הגנה ומשקפי שמש, למשל. ועוד תזכורת לרול מאתנו: נאהב אתך גם אם תסתובב עם חולצה, וכך תגן טוב יותר על גופך החטוב מפני הקרניים השורפות. אם בכל זאת, מתוך אלטרואיזם צרוף, אתה רוצה לחשוף את חזך השרירי לעיני הרוחצים בים וקוראי וואלה! קיץ, אנא הקפד להימרח בקרם הגנה, ועשה זאת רק בשעות המתאימות: עד 10:00 ואחרי 16:00.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   לשתות זה מצוין, אבל איפה קרם ההגנה?
   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   לא נכעס אם תסתובב עם חולצה. מבטיחים

   ועוד טיפ בריאותי מאתנו לרול: בפעם הבאה חפש קצת צל לשבת מתחתיו. שלל שמשיות פזורות בחופי תל אביב, ואפשר אפילו להביא אחת מהבית.

   לזכותו של רול יש לזקוף את משקפי השמש, כובע המצחייה וההקפדה על שתיית מים, אבל - נו - מדוגמן המעוניין לשמור על גופו ובריאותו לאורך זמן, היינו מצפים ליותר.

   רוקח וואלה! קיץ מסכם: רול נהג בחכמה, כאשר הקפיד על שתיית מים תכופה. כשנמצאים בשמש, והגוף מאבד נוזלים על ידי הזעה, יש לחדש את מאגר הנוזלים באמצעות שתייה מרובה. רול אמנם מרכיב משקפי שמש וחובש כובע מצחייה, אך נחשף לשמש בשעות בעייתיות, כאשר הקרינה חזקה ומסוכנת במיוחד. גם אם רול נמרח בקרם הגנה בבית, היה עדיף אם היה מביא אתו קרם לים, ומקפיד להימרח מדי שעה-שעתיים, תלוי במקדם ההגנה (SPF).

   עידן רול מקבל מוואלה! קיץ שתי שמשיות מתוך חמש.

   כל הדרכים להיזהר מהשמש הישראלית.