פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הטכנולוגיה מתקדמת בלעדיכם? אתם לא לבד

   הטכנולוגיה מתפתחת במהירות שיא ואינכם מספיקים להדביק את הפער? תשמחו לדעת שיש מה לעשות. מדריך

   ההורים שלנו שייכים לדור שבו לכל בעיה יש פתרון מסוים מאוד, והאפשרויות הבלתי נגמרות של העידן הטכנולוגי מבלבל אותם. השפע הזה, המשולב בחשש מטעויות ("מה יקרה אם לא אצליח לשלוח את המייל?"), משתק אותם. אבל אם נדמה לנו שרק ההורים שלנו סובלים מהיעדר כישורים טכנולוגיים, טעות גדולה בידינו.

   אתם ממש, אבל ממש לא לבד

   לפי מחקרים שונים שבוצעו, 85% מהגולשים בישראל מחזיקים היום ביותר ממכשיר חכם אחד (למעשה, הממוצע הוא 2.7 מכשירים חכמים לאדם). כמעט ל?50 אחוזים מהציבור בישראל יש טאבלט ועוד לא הזכרנו את קונסולות המשחקים, שמכירתן עולה בעשרות אחוזים מדי שנה.

   כמה מאיתנו יודעים להשתמש בכל הפלא הזה? לא המון. , 75% מרוכשי הטלוויזיות החכמות, למשל, חושבים שהן מסובכות מדי ולא מנצלים את יכולת החיבור שלהן לרשת, שהוא הייעוד האמיתי של הטלוויזיות האלו.

   גם בדורות הצעירים, אפוא, לא מעט סובלים מריחוק טכנולוגי ונמנעים מניצול אופטימלי של המכשירים החכמים. אתם יכולים להמשיך להתעלם מהיכולות האדירות של המכשיר שקניתם, אבל אם כבר השקעתם כל כך הרבה כסף וקניתם מכשיר משוכלל כל כך, לא כדאי שתנצלו חלק מהיכולות שלו?

   איש אוטם אוזניים מול מחשב נייד (ShutterStock)
   כל דור והבעיות שלו

   תומכים בכולם

   בני הדור המבוגר יתקשו במשימות שאתם תופסים כטריוויאליות – הגדרת משתמש בפייסבוק, שליחת מייל, התחברות לרשת האלחוטית בסמארטפון או בטאבלט, ואילו אתם, כאמור, תזדקקו כנראה לעזרה בתפעול הטלוויזיה החכמה או קונסולת המשחקים.

   כל דור והבעיה טכנולוגית שלו. אל ייאוש - Premium Multi מבית בזק בינלאומי היא חבילת שירותי תמיכה שתעזור למתקשים בכל הגילים.

   מתעצבנים על הטלוויזיה החכמה? לא מצליחים להבין את הטאבלט? צוות ייעודי של תומכים מקצועיים יהיה זמין לענות לכם על כל שאלה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ויסביר לכם בפשטות איך, למשל, לפתוח חשבון פייסבוק או טוויטר באמצעות הטאבלט.

   הורים עצמאיים יותר

   "אני לא יודע איך מחפשים בגוגל, תחפשי את", "אתה צריך לסדר לי את הפייסבוק, אני לא מצליחה להתחבר" הם נוסחים שמוכרים ודאי לכל מי שהוריו אינם מצליחים (או מנסים) להדביק את קצב התקדמות הטכנולוגיה.

   ההורים מבקשים ממשכם שתבואו לעזור להם בפייסבוק? צוות פרימיום מולטי יפתור את הבעיה. במקרה הצורך אפילו ישתלטו מרחוק על מסך המחשב שלהם.

   נכון, אתם תמיד יכולים לשבת עם ההורים ולהסביר להם בעצמכם איך עושים לייק, אבל האמת היא שלרוב האנשים אין יותר מדי סבלנות במפגש של ההורים המבוגרים עם טכנולוגיה ומה שמתחיל בהמון כוונות טובות נגמר בדרך כלל בהרמת ידיים הדדית. שחררו את עצמכם מתפקיד המורה למחשבים.

   לפרטים צרו קשר בטלפון 1800-076-059