פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מגדלי עזריאלי בגובה העיניים: הכירו את החוויה הקיצית החדשה

   הליכה בין המגדלים, עמדת משקפות וטלסקופים, עמדת צילום למזכרת, בר ברד והפתעות נוספות. מה מחכה לכם במתחם 360 החדש על גג עזריאלי?

   מגדלי עזריאלי בגובה העיניים: הכירו את החוויה הקיצית החדשה

   מרכז עזריאלי בתל אביב פותח לראשונה לקהל הרחב את גג המגדל העגול בקומה 50 ששימש עד עתה כמנחת המסוקים ומציע פעילות חווייתית לכל הגילאים.

   במתחם הקיץ החדש יופעלו תחנות חווייתיות שונות לכל המשפחה ולכל הגילאים. בין התחנות: צילום קליפ ב-360 מעלות ומכל הזוויות, צילום חוויתי על קורה באוויר בשחור לבן, קיר טיפוס, אטרקציית משקפי gear vr המדמה הליכה בין המגדלים עמדת משקפות וטלסקופים, עמדת צילום למזכרת, בר ברד והפתעות נוספות. בנוסף, יהיו פזורות עמדות שתייה ופינות ישיבה מוצלות לנוחיות המבקרים.

   בעת ההגעה למתחם "עזריאלי 360" יוצמד לכל משפחה מדריך אישי אשר יוביל וילווה את הביקור. כל משפחה תקבל טאבלט ובו אפליקציה ייעודית המאפשרת ללמוד על מרכז עזריאלי המגדלים והקמתו והאטרקציות השונות בו ותאפשר שיתוף תמונות וחוויות ברשתות החברתיות online.

   לכל משפחה או קבוצה יחולקו קסדות בטיחות ויוקרן מיצג מקדים, טרם העלייה לגג. העלייה למעלה היא חוויה בפני עצמה למנחת עולים באמצעות המעלית המהירה בישראל דרכי הגישה למנחת עוצבו במיוחד באווירת שמיים, המשלים את אווירת הריחוף בגובה עם הכניסה למתחם.

   לדברי אופיר אורן, מנכ"ל קניון עזריאלי תל אביב, "המטרה היא תמיד מקווים להוביל בכל הנוגע לאירועים חדשניים וייחודיים גם השנה בחרנו להפתיע ולרגש את לקוחותינו בהפקת פעילות חוויתית ומקורית לכל המשפחה – עזריאלי 360".

   לאתר הרשמה של עזריאלי 360