פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   החידוש הדיגיטלי בבית שלכם: המזגן שעובד וחושב כמו סמארטפון

   אפשר להזיע רק מהמחשבה שבמהלך חום יולי-אוגוסט יתקלקל המזגן, אבל כיום, עם מערכת המזגן הדירתי החכמה, אפשר לזהות ולמנוע תקלות מראש עם מזגן שמחובר למוקד תמיכה אונליין 24/7 וזה עוד לא הכול. הכירו חמישה חידושים מרעננים שישנו את האופן בו אתם רוכשים מזגן

   מערכת מזגן דירתי תדיראן Connect (יח"צ)
   המזגן שמתחבר לטכנולוגיה מתקדמת. מערכת מזגן דירתי תדיראן Connect (צילום: יח"צ)

   קבלו עוד מהפכה טכנולוגית, הפעם היא מגיעה אליכם מעפולה, מתדיראן: המזגן הדיגיטלי, שעובד כמו מזגן אבל נותן הרבה מעבר.

   בשקט בשקט עובר עולם המזגנים שינוי דרמטי שמקפיץ את מכשיר הקירור/חימום דורות קדימה, אל פסגת החדשנות. ביטויים כגון אפליקציה, טכנולוגיות ענן, האינטרנט של הדברים - רלוונטיים היום למזגנים כמו לכל מוצר דיגיטלי אחר. מה שחשוב הוא, שכל זה משנה מקצה לקצה את איכות החיים בבית הממוזג.

   אז בואו נכיר את החידושים הכי מדהימים של עולם המזגנים:

   1. מערכת תדיראן Connect - המזגן מחובר ישירות למוקד השירות

   בעולם מערכות המידע והמחשבים זה כבר עניין שבשגרה: המערכות מחוברות באמצעות טכנולוגיות ענן (Cloud) למוקדי התמיכה, שיכולים לזהות תקלות טרם התרחשותן ולטפל במניעתן. עכשיו גם במזגנים.

   במערכת Connect החדשנית מוקד השירות מחובר למזגן הדירתי החכם שלכם (דו-כיוונית) דרך הענן. כלומר,המזגן החכם מחובר אונליין למוקד השירות, 24/7. כן, מהיום מוקד השירות יכול לזהות עצמאית תקלות, להתריע וליידע את הלקוח הסופי ואף להתמודד עם חלק מהתקלות מרחוק - ואולי גם למנוע ביקור טכנאי.

   מערכת מזגן דירתי תדיראן Connect (יח"צ)
   המזגן המתקדם נמצא כל העת תחת ניטור ובקרה, 24/7 (צילום: יח"צ)

   2. האפליקציה - מפעילים את המזגן מרחוק

   כאן כבר מצטרף לטכנולוגיית הענן גם עולם ה-IoT (האינטרנט של הדברים) שמאפשר לשלוט בדברים מרחוק. זה אומר שאפשר לפקוד על המזגן להתחיל לפעול, ולכוונן אותו בדיוק לטמפרטורה שרוצים, לפני שיוצאים לדרך הביתה, כדי שהבית יהיה ממוזג בדיוק כמו שאוהבים כאשר מגיעים. חלום? מציאות.

   3. תוספים כמו בסמארטפון - מרחיבים את יכולות המזגן צעד צעד

   מה שהכי פנטסטי בכל סיפור החדשנות של עולם מיזוג האוויר, הוא שהכול מודולארי. כמו בסמארטפון אותו מחברים לגאדג'טים שונים, כך גם במזגן. מערכת תדיראן Connect היא למעשה תוסף (Add-on) שניתן להתקין במזגן ולהרחיב את תכונותיו. קונים מזגן ואחר-כך מתקינים תוספים. הכול בהתאם לצורך ולתקציב.

   למהפכת ה-connect של תדיראן הקליקו כאן

   מערכת מזגן דירתי תדיראן Connect (יח"צ)
   כל חדר מקבל את הטמפרטורה הרצויה (צילום: יח"צ)

   4. מהפכת השירות - תיקון תקלות תוך 24 שעות בלבד

   אף אחד לא משלה את עצמו שיכול להיות מצב של אפס תקלות לנצח, אלא שעכשיו הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לצמצם את זמן התגובה למינימום. בתדיראן, שמייצרת את הפתרונות החדשניים, המחויבות היום היא ל-24 שעות לכל המזגנים בעלי תדיראן Connect בשנת האחריות. במונחי שירות טכני מדובר בזמן אמיתי.

   הפעם זה כבר לא חידוש טכנולוגי אלא אסטרטגי-ניהולי, אבל עכשיו הוא אפשרי בזכות הטכנולוגיות החדישות. כאשר כל המידע על המזגן התקול זמין אונליין, היכולת לתפעל את התקלות מרחוק, והתקשורת בין השטח למוקד היא אבסולוטית - אפשר לעמוד במחויבות לשירות תוך 24 שעות.

   מערכת מזגן דירתי תדיראן Connect (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   5. מערכת TAC - להפוך מזגן מיני-מרכזי למזגן דירתי מושלם

   רוצים לשלוט בעוצמת המיזוג ובטמפרטורה בכל חדר בנפרד? עוד מציאות חדשה ומלהיבה, שמשמשת בעצם כתוסף למזגנים הדירתיים של תדיראן. מתקינים את מערכת תדיראן TAC והמזגן הדירתי החכם מאפשר לתת לכל חדר את הנוחות האקלימית שלו.

   הבשורה יוצאת מעפולה, ממפעל המזגנים של תדיראן. והפעם מדובר בטכנולוגיה ישראלית שמשנה את חוקי המשחק. יש האומרים כי מערכת תדיראן Connect היא המהפכה החשובה ביותר בעולם מיזוג האוויר מאז המצאת האינוורטר.